Cleanmaniak

O nas

Cleanmaniak to nowoczesna, przyjazna i dynamicznie rozwijająca się firma sprzątająca. Kadra składająca się z doświadczonych pracowników, stawia na pierwszym miejscu zadowolenie naszych Klientów.

Wachlarz naszych usług jest skierowany do osób fizycznych, przedsiębiorców i instytucji publicznych. Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań, domów jednorodzinnych, biur, obiektów po budowie, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, a także obiektów handlowych i magazynowych. Ponadto świadczymy usługi w dziedzinie: prania dywanów i wykładzin, prania tapicerek meblowych i samochodowych, mycia alpinistycznego okien i witryn, czyszczenia ciśnieniowego kostki brukowej i elewacji oraz maszynowego doczyszczania posadzek oraz utrzymania zieleni. Przy realizacji zleceń stosujemy profesjonalne środki czystości oraz sprzęt najlepszych producentów.

W trosce o powierzone mienie naszych Klientów każda zamówiona usługa posiada ubezpieczenie OC na kwotę 200.000 zł.
Współpraca z Nami to Gwarancja, że sprzątanie zawsze zostanie wykonane solidnie i na czas. Zapewniamy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach. Zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet. Sprawdź nas już dziś!

Close Menu